Тази вечер в „Салон на изкуствата 2016г.” към Исторически музей-Ботевград бе представена изложба-базар. на шишета декупаж, буркани и закачалки, украсени чрез прилагане на същата техника, различни видове цветя, възглавници, килимчета, шалове и всякакви възможи украшения за дома. Предметите са ръчно изработени от Даниела Цветанова и приятели.
Г-жа Цветанова започва да се занимава с това изкуство, подтикната от желанието си да пресъздава красотата около себе си и така с времето увлича и други свои приятелки. В момента те вече имат собствен магазин, като визитни картички за връзка може да намерите в музея.
Сувенирите в изложбата-базар са подходящи подаръци за идните празници – Свети Валентин, Първи март, Осми март, или пък просто, за да украсят дома или работното място.
Тъй като изложбата ще гостува в музея един месец, след ваканцията тя ще бъде посетена и от учениици, които изучават изобразително изкуство.
Сувенирите се продават на символични цени.
Ива Николова




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари