Днес мъжкият футболен отбор на Балкан направи поредната си предсезонна проверка. На терена с изкуствено покритие в Ерден той отстъпи пред местния Кариана с 3-2.

Домакините откриха още в 3-та минута, но в 18-та Карагьозов от Балкан изравни за 1-1. Пет минути преди края на първото полувреме Кариана отбеляза втори гол и то завърши 2-1.

В 60-та минута Златев от Балкан изравни за 2-2, но в 80-та домакините вкараха трето попадение, което се оказа и победно.

Следващата седмица са последните две контроли на Балкан. И двете са на терена на столичния Локомотив - на 15 февруари с Германия, а на 18-ти - с Локомотив БДЖ.

"Изключително полезна проверка срещу доста добър отбор - каза след мача старши треньорът Иван Редовски. - Очертават се проблеми в отбраната - във всеки мач получаваме гол, но ще работим в тази насока", допълни играещият президент на Балкан.