В днешната среща по волейбол юношите на ВК "Етрополе" показаха класа като домакини над съперниците си от ВК „Пирдоп”. С безапелационния резултат от 3:0, си осигуриха първото място във временното класиране в група Б-1.
Със започване на срещата се разбра, че нашите момчета са по-добрият отбор. По време и на трите гейма на терена имаше само един отбор – този на ВК „Етрополе”. Гостите дори не стигнаха в нито един момент до преимущество поне с една точка над нашите момчета.
От тук и крайният резултат: 25:17, 25:15 и 25:11.
Това е втора поредна победа за нашия отбор от подновяване на първенството. Само преди три дни, в  неделя, спечелиха и мача си като гости на "Хектор" - София с 3:1 гейма.
Следващата среща на нашите юноши е на 26.02.2017г. срещу ВК "Септември" - София.