Марек продължи със слабото си представяне във втория ни футболен ешелон и загуби на своя стадион от Чавдар-Етрополе с 1:2.
Голът за Чавдар е в 18-ата минута след пробив през средата на терена на Николай Бойчев. Преди това Александър Русков уцелва гредата. В 25-ата минута Марио Данаилов от Марек намери в предни позиции своя съотборник Методиев за 1:1. Победното попадение за чавдарци е в 37-та минута с гол на Николов.
След 1:0 в Севлиево над Чавдар-Бяла Слатина отборът на Видима-Раковски затвърди със 16 точки челното си място след шестия кръг. Рилски спортист, Монтана и Пирин-Благоевград, съответно с 15, 13 и 13 точки, са непосредствено след водача.
След победата на нашия тим в Дупница срещу Марек с 1:2 и загубата на Балкан-Ботевград от Пирин-Гоце Делчев с 4:1, двата съседни отбора си размениха местата на класирането в групата, като Чавдар-Етрополе отиде на 8, а Балкан-Ботевград на 9 място. И двата отбора са с по 9 точки.
В дъното на таблицата са Чавдар-Бяла Слатина и Ком-Миньор с по 1 точка.