В град Кюстендил се проведе зоналното първенство по мини волейбол за момчета до 12 г. След отлично представяне етрополските волейболисти си завоюваха правото да играят на държавните финали.

Финалите се провеждат между отделните региони в страната, като нашият регион Струма ще участва с регион Тракия на финалния турнир. Домакин на финалите ще бъде Етрополе, като освен нашият отбор от зоната се класираха още отборите на Пирин-Разлог, Миньор-Перник и Велбъжд-Кюстендил. Останалите четири отбора ще бъдат определени на зоната в град Пловдив.
Нека пожелаем успех на нашите момчета, в които има огромен потенциал за призово класиране а защо не и за медал. Турнирът ще се проведе на 19 и 20 май в спортна зала Чавдар.
Източник: ВК „Етрополе”