От 13 до 17 декември, в Минск, Беларус, се проведе световно първенство за юноши и девойки по Таекуон-до ИТФ. В надпреварата взеха участие близо 1 200 състезатели от 35 държави .

Любка Петрова, състезател на клуб „Хуа Ранг“ – Етрополе, спечели първото си световно отличие. Това стана на спаринг при двойки старша възраст в категория до 70 кг.

Любка се класира на второ място, след като бе победена от представителка на Русия.

С това участие, приключва състезателната година за състезателите на „Хуа Ранг“. През месец януари следващата година, Любка Петрова ще участва в преборванията, които ще определят националния отбор, който ще представи България на Европейското първенство в Пореч, Хърватия.

Управителният съвет на клуба, както и треньорът Борислав Витков, желаят на всички Светли празници, здраве и много спортни успехи на всички спортисти в общината.