„Чавдар” Етрополе гостува на „Балкан” Ботевград в мач от 29-ия кръг на Югозападната трета лига. Регионалното дерби между двата тима, изигран на стадион „Христо Ботев” завърши при резултат 0:0.  Етрополци излезнаха силно мотивирани за успех срещу своя съперник. През цялата първа част на играта, „Чавдар” владееше темпото на игра.  Етрополци стреляха многократно към противниковата врата, но мал шанс не им достигна. В 63-та минута, след контраатака Андон Гущеров имаше, шанс да отбележи, но стража на „Балкан” излезе извън наказателното поле и успя да стигне до топката. През второто полувреме, ботевградчани пробиваха защита на „Чавдар” Етрополе, но стража на етрополци Димитър Пангев бе безупречен в спасяването.  До края на последния съдийски сигнал, до гол в регионалното дерби не се стигна.

Текст и снимки: Общината – без редакторска намеса