На 21-ви май „Чавдар” бе домакин на срещата срещу „Ботев” Ихтиман в мач от Югозападната  Трета лига. Етрополци победиха гостите от Ихтиман с класическото 3:0.  През цялото време на мача, домакините диктуваха темпото на игра и бяха по-добрия тим на терена, които заслужено се поздравиха с победата след последния съдийски сигнал. През първата част малшанс не достигна на етрополската формация да отбележат гол. През втората част домакините излезнаха още по-мотивирани и търсещи успехът. Успехът за тима воден от старши треньора Юруков не закъсня. В 55-та минута Андон Гущеров отбеляза първото попадение в мача, след като бе изведен от Николай Ботев сам срещу вратаря.  Гостите от Ихтиман опитваха да атакуват вратата на „Чавдар”, но безуспешно. В 74-та минута след изпълнение на пряк свободен удар от Антон Гущеров,  Георги Маджаров отбеляза за 2:0. В последната минута на продължението Борислав Трендафилов изведе топката към Мартин Кръстев, който отбеляза за класическото 3:0.

Тест и свимки: Общината – без редакторска намеса