Това става ясно от публикация  й във фейсбук вчера. Най-вероятно Ангелкова се разделя и с поста си на областен координатор на ГЕРБ за Софийска област. Очаква се нейното място да заеме Младен Маринов.
В публикацията си във фейсбук бившият министър нa туризма Николина Ангелкова посочва, че тя ще пренасочи усилията си в подпомагането на международната дейност на ГЕРБ, както и за привличането на външни инвеститори у нас.
"Време е за избори - както обществени, така и лични. На 2 октомври победител трябва да бъдат гражданите. Трябва да се възстановят сигурността и спокойствието в управлението на държавата. Убедена съм в победата на коалиция ГЕРБ-СДС на предстоящия извънреден парламентарен вот, защото това е единственият шанс държавата ни да се върне към нормалността, която така осезаемо липсва днес", написа Николина Ангелкова в социалната мрежа.