Етрополци бяха домакин на 4-тия кръг от Югозападната Трета лига срещу тима на „Банско”. Тимът воден от Йордан Юруков се наложи с 2:0 над Банско. Срещата между двата отбора се изигра на 27-ми август на Централния стадион в Етрополе.

През първото полувреме на мача паднаха и двата гола. Етрополската формация атакува своя съперник още  след първия съдийски сигнал. Първият гол падна в 36-та минута дело на Калоян Радков. Четири минути по-късно, Мартин Кръстев изведе топката по левия фланг и центрира към Радков, който стреля право във врата на гостите и оформи крайното 2:0. След почивката момчетата от „Чавдар” Етрополе запазиха своето темпо на игра и търсеха пробив в защитата на гостите от Банско, за съжаление обаче малшанс не им достигаше за отбелязване на още попадения.  В игра за домакините се завърна след контузия и капитанът на отбора Николай Иванов. В следващия кръг „Чавдар” гостува на Пирин „Гоце Делчев”.

Текст и снимки: Общината