ОБЩИНСКИЯТ ЕТАП НА УЧЕНИЧЕСКИТЕ ИГРИ ПО ФУТБОЛ ЗА ВЪЗРАСТ XI-XII КЛАС БЯХА СПЕЧЕЧЕЛЕНИ ОТ СУ „ХРИСТО ЯСЕНОВ“

На 8 февруари се проведе общинският етап от ученическите игри за възраст XI- XII клас. В спортното мероприятие своите сили премериха учениците от СУ „Христо Ясенов“ с ръководител Христо Стаменов и учениците от ПГ „Тодор Пеев“ с ръководител Тодор Василев.  През първото полувреме на мача спортните надежди на СУ „Христо Ясенов“ вкара три попадения.  След почивката и двата отбора имаха добри контраатаки, но липсваше концентрация в завършващата част на нападението. През втората част ясеновци вкара още две попадения. В последните минути на мача, след изпълнението на ъглов удар, момчетата от ПГ „Тодор Пеев“ вкараха своето попадение. Мачът завърши с краен резултат 5:1 за СУ „Христо Ясенов“.

Ръководството на Община Етрополе бе подсигурило купи и грамоти, които бяха връчени на отборите. Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетни и непълнолетни подсигури предметни награди на отборите.

Текст и снимки: Общината