Днес в среща от 30 кръг на Югозападната трета лига, която се игра на стадион "Христо Ботев", Балкан и гостуващият Витоша Бистрица завършиха без да си отбележат гол - 0-0.

И двата отбора се стремяха към победата, но не можаха да създадат опасни голови положения пред двете врати. Балканци имаша такъв шанс в 26-та минута, но ударът им мина покрая вратата. През второто полувреме същата ситуация се получи на два пъти при изпълнение на преки свободни удари.

В последните петнайсетина минути гостите от Витоша започнаха да бавят играта и нерядко да симулират.

Резултатите от днешния 30 кръг: Миньор Перник - Пирин Разлог 2-0, Левски II - ОФК Костинброд 0-1, Вихрен - Ботев Ихтиман 3-1, Банско - Рилски спортист 0-1, Симитли - Хебър II 1-0, Септември II - Оборище 0-2, ЦСКА 1948 III - ЦСКА II 3-1, Сл. герой - Славия II 1-1, Кюстендил - Етрополе сл 3-0

Във временното класиране Балкан е на шесто място с 45 точки. В следващия кръг гостува на Костинброд.