Контролната среща между двата тима се игра на стадион Лазур в Бургас. Балкан загуби с 3-1, като всички попадения станаха през първото полувреме. Първи откриха нашите в 15-та минута чрез Емил Шаламанов. След това обаче бургазлии се възползваха от груби грешки в отбраната на Балкан и успяха да отбележат три гола. За Нафтекс точни бяха Стефан Тошков, Борислав Стойчев и Деян Христов.

През второто полувреме резултатът остана непроменен, след като и двата отбора имаха по няколко чисти положения.

Лагерът на нашите протича добре, с изключение на многото контузени играчи. Условията са много добри - те са настанени в хотел Нобел, тренировките си водят на игрището в Ахелой. Втората контрола на Балкан ще бъде в събота срещу тима на Поморие.

Снимка: pfcnaftex