България остана само с един представител на Финалната четворка на Еврохолд Балканската лига, която ще проведе на 24-25 март. Тази вечер отборът на Левски стана вторият български тим, отпаднал на четвъртфинал, и това стана по същия сценарий, по който снощи бе отстранен Черно море - загуба в реванша от македонски тим с 20 или повече точки разлика, след победа с 16 в първия мач. Щастливият съперник в този случай бе Фени Индустри, а резултатът в Кавадарци - 83-62.

Подобно на варненци, и "синият" отбор изпусна класирането на Файнъл Фор в последните минути. Последната четвърт бе започнала при резултат, който го устройваше при аванса от първия двубой, но именно в нея домакините дръпнаха с по-голяма разлика и накрая триуфираха.