В контролна среща, играна днес от 11.00 ч. на игрището в Панчарево, шампионът ЦСКА победи "Балкан" с 3-0.

И трите попадения станаха през първото полувреме. Резултатът бе открит още в 4-та минута, когато Виктор Мороз засече с глава центриране от ъглов удар на завърналия се след дълго отсъствие Здравко Лазаров.

Най-реалната ситуация за гол пред нашите бе в 27-та минута. Тогава удар на Петър Петров от пряк свободен удар бе избитсъс сетни сили от вратаря Беконо. При последвалия ъглов удар Григор Сточовски имаше възможност да нанесе опасен удар, но се забави.

"Червените" удвоиха в 37-та минута с гол на Електричката, който бе изведен с добър пас от бранителя Бранеков. Пет минути по-късно реултатът стана 3-0 с попадение на Събев.

Второто полувреме бе по-безинтересно от първите 45 минути. Стоян Коцев направи наведнъж по две смени. Първи излязоха вратарят Ивчев и Мариян Христов, като вместо тях се появиха Николай Николов и Димчо Ръждев. Десет минути преди края на срещата Тихомир Тодоров и Ради Зарев замениха Григор Стойчовски и Митко Кръстев.

След един час игра Любослав Пенев пусна в игра всички налични резерви. Сред тях не бе аржентинецът Херман Пиетробон, който изгледа мача от трибуните, както и Маркиньос и Павел Виданов, които тренират на облекчен режим. В игра останаха само четирима от започналите мача - Минев, Бранеков, Ели Маркес и Мороз.

ЦСКА: Беконо, Минев, Бранеков, Узенов, Събев, Мороз, Маркес, Силва, Зехиров, Тошев, Лазаров (Ивайло Петров, Котев, Машадо, Янчев, Руи Мигел, Саидходжа, Удоджи)

Балкан: Ивчев (Николов), Шаламанов, Пейков, Мутафчийски, Арангелов, Ст. Иванов , Кр. Иванов, Стойчовски (Тодоров), Христов (Ръждев), Кръстев (Зарев), Петров