Този път юношите ни загубиха от тези на ЦСКА с 2:1 на стадион „Чавдар” в Етрополе. Мачът се игра от 16 часа на 9 април пред около 2000 човека. Нашият отбор беше със жълт екип, а този на ЦСКА - с червен.
И докато към „батковците” им бяхме безкомпромисни, защото все пак са в сферата на професионалния футбол, при юношите ни нещата стоят далеч по-различно.
Първо, школата ни е на няколко месеца, срещу тази на ЦСКА, която е от десетилетия и с пъти по-добра база за подготовка от нашата.
И второто, момчетата ни не се впечатлиха кой знае колко от противника срещу тях, независимо от името и по-добрата им подготовка. В тази връзка мачът беше равностоен и като игра, и като положения за голове.
Нещо повече, първият гол беше от наша страна, като в 15-та минута Георги Пашов откри резултата. Почти в края на мача последваха два гола в рамките на 5 минути от страна на ЦСКА. В 80-та минута Самир Аесс изравни за 1:1, а в 85-та Димитър Димитров оформи крайният резултат на мача -1:2.
Добри думи могат да се кажат и за съдийската бригада.
На 11 април, събота, от 17 часа Чавдар Етрополе ще бъде гост на Пирин Благоевград.