Въпреки надмощието на нашия отбор през първото полувреме и възможността на нападателя ни Георги Пашов още в 5-та минута да открие резултата в наша полза, това не се случи.
Не сполучиха и атаките след това на Юлиян Петков и Николай Божов от Академик. И в двата случая топката мина на около метър над горната греда.
Второто полувреме също премина без резултат, въпреки голямото желание на домакините ни да ни изпратят с гол в нашата врата.
И така срещата Академик София – Чавдар Етрополе завърши при 0:0, който резултат ни изпрати на 8-ма позиция във временното класиране.
Ком-Миньор - Ботев (Вр) 2:2
Начело на таблицата продължава да е Банско 1951 със 17 точки, следван от Академик София също със 17 точки и Видима Раковски със 16 точки.
На последните две места са Бдин Видин и Септември Симитли с по 3 точки.
Тази седмица, на 17 октомври, събота, Чавдар Етрополе ще играе като домакин срещу Видима Раковски.