Представяме ви пълната програма 2010-2011 на Западната Б футболна група:
Срещи от 1 кръг – 31.07.2010 – 18:00
Банско - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Враца) - Спортист (Своге)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ком-Миньор (Берковица)
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)
Етър - Вихрен
Срещи от 2 кръг - 07.08.2010 - 18:00
Септември (Симитли) - Ботев (Враца)
Ком-Миньор (Берковица) - Банско
Пирин (Гоце Делчев) - Етър
Ботев (Криводол) - Спортист (Своге)
Чавдар (Етрополе) - Малеш (Микрево)
Вихрен - Чавдар (Бяла Слатина)
Срещи от 3 кръг - 14.08.2010 - 18:00
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)
Малеш (Микрево) - Ком-Миньор (Берковица)
Спортист (Своге) - Септември (Симитли)
Етър - Ботев (Криводол)
Банско - Вихрен
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)
Срещи от 4 кръг - 21.08.2010 - 18:00
Ботев (Криводол) - Септември (Симитли)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)
Пирин (Гоце Делчев) - Банско
Чавдар (Етрополе) - Спортист (Своге)
Вихрен - Малеш (Микрево)
Етър - Чавдар (Бяла Слатина)
Срещи от 5 кръг - 28.08.2010 - 18:00
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист (Своге) - Ком-Миньор (Берковица)
Банско - Етър
Ботев (Враца) - Вихрен
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)
Срещи от 6 кръг - 11.09.2010 - 17:00
Чавдар (Бяла Слатина) - Банско
Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе)
Вихрен - Спортист (Своге)
Етър - Малеш (Микрево)
Ком-Миньор (Берковица) - Септември (Симитли)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Враца)
Срещи от 7 кръг - 18.09.2010 - 17:00
Малеш (Микрево) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спортист (Своге) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Етрополе) - Ком-Миньор (Берковица)
Банско - Ботев (Криводол)
Ботев (Враца) - Етър
Септември (Симитли) - Вихрен
Срещи от 8 кръг - 25.09.2010 - 17:00
Вихрен - Чавдар (Етрополе)
Етър - Спортист (Своге)
Банско - Малеш (Микрево)
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)
Срещи от 9 кръг - 09.10.2010 - 16:00
Спортист (Своге) - Чавдар (Бяла Слатина)
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Враца) - Банско
Септември (Симитли) - Етър
Ком-Миньор (Берковица) - Вихрен
Малеш (Микрево) - Ботев (Криводол)
Срещи от 10 кръг - 16.10.2010 - 16:00
Ботев (Криводол) - Вихрен
Етър - Чавдар (Етрополе)
Банско - Спортист (Своге)
Пирин (Гоце Делчев) - Ком-Миньор (Берковица)
Чавдар (Бяла Слатина) - Септември (Симитли)
Малеш (Микрево) - Ботев (Враца)
Срещи от 11 кръг - 23.10.2010 - 16:00
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)
Септември (Симитли) - Банско
Ком-Миньор (Берковица) - Етър
Спортист (Своге) - Малеш (Микрево)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)
Вихрен - Пирин (Гоце Делчев)
Срещи от 12 кръг - 30.10.2010- 15:00
Вихрен - Етър
Чавдар (Етрополе) - Банско
Спортист (Своге) - Ботев (Враца)
Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина)
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)
Срещи от 13 кръг - 06.11.2010 - 15:00
Ботев (Враца) - Септември (Симитли)
Банско - Ком-Миньор (Берковица)
Етър - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист (Своге) - Ботев (Криводол)
Малеш (Микрево) - Чавдар (Етрополе)
Чавдар (Бяла Слатина) - Вихрен
Срещи от 14 кръг - 13.11.2010 -15:00
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ком-Миньор (Берковица) - Малеш (Микрево)
Септември (Симитли) - Спортист (Своге)
Ботев (Криводол) - Етър
Вихрен - Банско
Срещи от 15 кръг - 20.11.2010 - 15:00
Септември (Симитли) - Ботев (Криводол)
Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица)
Банско - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист (Своге) - Чавдар (Етрополе)
Малеш (Микрево) - Вихрен
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър
Срещи от 16 кръг - 27.11.2010 - 15:00
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)
Пирин (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)
Ком-Миньор (Берковица) - Спортист (Своге)
Етър - Банско
Вихрен - Ботев (Враца)
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)
Срещи от 17 кръг - 26.02.2011 - 15:00
Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)
Банско - Чавдар (Бяла Слатина)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол)
Спортист (Своге) - Вихрен
Малеш (Микрево) - Етър
Септември (Симитли) - Ком-Миньор (Берковица)
Срещи от 18 кръг - 12.03.2011 - 15:00
Чавдар (Бяла Слатина) - Малеш (Микрево)
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист (Своге)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Криводол) - Банско
Етър - Ботев (Враца)
Вихрен - Септември (Симитли)
Срещи от 19 кръг - 19.03.2011 - 15:00
Чавдар (Етрополе) - Вихрен
Спортист (Своге) - Етър
Малеш (Микрево) - Банско
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Криводол)
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина)
Срещи от 20 кръг - 26.03.2011 - 17:00
Ботев (Криводол) - Малеш (Микрево)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спортист (Своге)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)
Банско - Ботев (Враца)
Етър - Септември (Симитли)
Вихрен - Ком-Миньор (Берковица)
Срещи от 21 кръг - 02.04.2011 - 17:00
Вихрен - Ботев (Криводол)
Чавдар (Етрополе) - Етър
Спортист (Своге) - Банско
Ком-Миньор (Берковица) - Пирин (Гоце Делчев)
Септември (Симитли) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Враца) - Малеш (Микрево)
Срещи от 22 кръг - 16.04.2011 - 17:00
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)
Банско - Септември (Симитли)
Етър - Ком-Миньор (Берковица)
Малеш (Микрево) - Спортист (Своге)
Чавдар (Бяла Слатина) - Чавдар (Етрополе)
Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари