В днешния 12 кръг на Югозападната В група футболният отбор на Балкан завърши наравно - 2-2, гостуването си на Струмска слава. След първото полувреме радомирци водеха с 1-0. В началото на второто Христо Арангелов от балкан изравни след изпълнение на пряк свободен удар.

Малко по-късно Струмска слава отново излезе напред в резултата, но капитанът на "зелените" Григор Стойчовски изпълни точно отсъдената дузпа и фиксира крайният резултат. Минута преди последния съдийски сигнал балканци можеха да постигнат и победа, но Красимир Петров не можа да отбележи от доста изгодно положение.

След този 12 кръг Балкан е на 15-то място във временното класиране с атив от 14 точки, събран от 4 победи и 2 равенства.

Снимка: botevgrad.com