На проведения за шести пореден път турнир по волейбол в памет на бившия президент на ВК "Етрополе" Асен Панчев Борисов мъжката и юношеската формация на клуба заеха трето място в турнира и се окичиха  с бронзовите медали в компанията на осем отбора.
В турнира участваха още отборите на "Ботев"- Луковит, "Звездец" – Горна Малина, "Град"- Белоградчик, "Ботев"- Враца и Пирдоп.
Турнирът се проведе в спортна зала  "Чавдар"  и бе открит от заместник-кмета на Община Етрополе Росица Христова.
Шампион при юношите стана отборът на Враца, а при мъжете този на Луковит. Наградите на победителите осигури и връчи г-н Стефан Борисов - син на Асен Борисов.
Този турнир беше и последната проверка на етрополци преди началото на новия сезон.
Вчера, 25.10.2010 г от 13.30 ч в сградата на Министерството на спортна беше изтеглен жребият за мъжкия отбор.
Юношите ще играят в неделя в София срещу отбора на Хектор, а девойките-старша възраст ще имат среща също в неделя от 14.00 ч. в Етрополе с отбора на "Бдин-Вида" Видин.