Отборът на Пирин (ГД) продължава със слабото си представяне през пролетния полусезов в Западната "Б" група. Тимът на Димитър Соколов падна вчера с 1:2 от Чавдар (Eтрополе) пред своя публика и продължава да няма победа през пролетта. В герой за гостите се превърна Емил Колев, който реализира и двете попадения.
В 23-ата минута Тончев върна една топка към Колев, който от границата на наказателното поле прати топката в мрежата на Юсев за 0:1.
Шест минути по-късно Емил Колев вкара втория си гол в мача. След центриране от корнер той с глава бележи за 2-0. В самия край на мача Веселин Здравков вкара почетното попадение за Пирин.
С победата тимът на Спас Джевизов има вече 26 точки и е на 6-о място. Пирин пък е на 9-а позиция с 24.