Отборът на Чавдар (Eтрополе) се наложи с 2:1 над Чавдар (Бяла Слатина) в двубой от 29-ия кръг на Западната "Б" група. Етрополци стигнаха до успеха, въпреки че губеха в резултата до 70-ата минута и останаха с 10 души.
Срещата бе много интересна и динамична. Още в 3-ата минута Каменов от гостите нацели гредата. Шест минути по-късно Благой Пасков изпусна дузпа за отбора на домакините.
В 31-ата минута Кристиан Григоров откри резултата за Чавдар (Бяла Слатина). Този резултат се запази до края на първата част. В 70-ата минута Антон Киров от Етрополе получи червен картон. Това не смути домакините и те стигнаха до изравнителен гол. Ивайло Чочев стреля от 35 метра, топката рикошира и спря в мрежата. Пет минути по-късно Георги Пашов от дузпа вкара втори гол за Чавдар (Етрополе).
Чавдар (Етрополе) е на 6-о място с актив от 40 точки. Тимът от Бяла Слатина е с 10 точки по-малко и е на 8-ма позиция.
Водач на групата е Ботев Враца с 52 точки. Подгласници са му Спортист Своге с 46 точки и Етър 1924 с 43 точки.
На последните три места са Пирин Гоче Делчев с 29 точки, Малеш Микрево с 28 точки и Ботев Криводол със 16 точки.
В следващия, 30-ти кръг, Чавдар Етрополе гостува на Банско.