ЦДГ „Слънце” отбеляза своя 25-и рожден ден със спектакъл под наслов „Приказен свят”. Той се състоя в големия салон на читалище „Христо Ботев”. Сред гостите бяха заместник кметовете на общината Валентин Ценев, Красимир Андреев и Цанко Цанов, секретарят на общината Цеца Иванова, родители, баби и дядовци на децата, и други гости.
Празникът откри директорът на детското заведение Ташка Дикова. „Изминалите години са години на упорит труд и на прекрасни идеи, творческо дразновение и ентусиазъм, за което нееднократно сме получавали награди”, каза в словото си тя. Ташка Дикова благодари на родителите за доверието и съпричастността към мисията на учителите да образоват и възпитават децата на Ботевград, на всички бивши и настоящи членове на колектива на детската градина, на общинското ръководство и на всички, които са помогнали за реализирането на юбилейния спектакъл. В него взеха участие от най-малките до най-големите възпитаници на ЦДГ „Слънце”. Малчуганите пяха и танцуваха на голямата сцена. Те пресъздадоха сцени от най-популярните детски приказки и обичани приключенски филми. Със своите артистични изпълнения и темперамент децата зарадваха многобройната публиката. От своя страна тя непрестанно ги аплодираше. Празничната атмосфера се допълваше от подходящото музикално оформление, красивите декори и оргиналните сценични костюми на малките участници.
Като на всеки рожден ден имаше голяма и красива торта. С нейната поява завърши юбилейният спектакъл на ЦДГ „Слънце”.
Детската градина получи цветя и поздравителни адреси от: областния управител Красимир Живков, началника на Регионален инспекторат по образование Христо Андреев, от детски градини и учебни заведения в нашия регион, от фирми и граждани.
От името на кмета на общината Георги Георгиев поздравление към колектива и децата на ЦДГ „Слънце” поднесе зам.-кметът Валентин Ценев. Той увери родителите и учителите, че и занапрад общинското ръководство ще създава най-добри условия за отглеждане, възпитание и обучение на децата от Ботевградския край.
Валентин Ценев награди детската градина с 2000 лева и десет торти, осигурени от общината.
48 човека вече казаха какво мислят, Ваш ред е!
Източник: botevgrad.com
Посещения: 8026
Дата: 08.06.2011, 07:36
Подобни новини
Коментари
добави коментар
Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари
![]() |
Поздравления за целия екип на ЦДГ "Слънце". Спектакълът беше невероятен!!! Страхотни професионалисти и хора се грижат за нашите деца в тази детска градина.
|
![]() |
БРАВО
Много хубаво тържество! |
![]() |
МНОГО МИЛО И ХУБАВО БЕШЕ ВСИЧКО.ИСТИНСКИ ПРАЗНИК ЗА ДУШАТА.УЧИТЕЛИТЕ,ПОМОЩНИЯ ПЕРСОНАЛ И НАЙ- ВЕЧЕ ДЕЦАТА,БЯХА ЧУДЕСНИ.ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХ НА ВСИЧКИ,ПОД МЪДРОТО РЪКОВОДСТВО НА Г-ЖА ДИКОВА.Ж.
|
![]() |
Чудесен спектакъл!!!!
|
![]() |
Специални поздрави за прекрасния спектакъл, с който истински ни зарадвахте!За пореден път доказахте, че екипът на ЦДГ "Слънце" е от чудесни професионалисти и хора и за нас родителите е гордост, че съвместно с Вас възпитаваме и изграждаме като личности нашите деца!Благодарим Ви!
|
![]() |
Организацията беше чудесна и децата също!Всички бяхме съпричастни и с вълнението на г-жа Дикова и невероятните преподаватели на малчуганите.БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ!!!
|
![]() |
naistina be dobre no i repeticiite ne bqxa malko bez repeticii ne stava
|
![]() |
Поздравления за целия екип на ЦДГ "Слънце", специални поздравления за -г-жа Дикова които за пореден път доказаха че това е една от най-авторитетните детски градини, Благодарим за грижитие, отношението и вниманието към нашите деца. Много здраве и усмивки
|
![]() |
Честит юбилей на екипа на ЦДГ "Слънце" . Бъдете все така всеотдайни закрилници и майки на децата ни. Бъдете винаги лъчезарни и неуморни, както досега. Поздравления!!!
А относно концерта...просто ни оставихте без дъх!!! Страхотни бяхте!!! |
![]() |
Честит юбилей,бъдете живи и здрави.Гордеем се с Вас
|
![]() |
ПО-ХУБАВ ЮБИЛЕЙ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА/ПРОФЕСИОНАЛИСТИ/....ПОКЛОН!!!!!
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() |
Господин КМЕТЕ,аз съм Мария Павлова(не ме е страх да си кажа името) видяхте ли(предадоха ли Ви) че и без автобуси може да се напълни този салон? ПОМИСЛЕТЕ!!!!!!
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() |
Поздравления за целият екип на ЦДГ Слънце.Децата се представиха чудесно.Беше един невероятен коцерт.Пожелавам на целия екип много здраве и щастие.Продължавайте все така.Голямо БЛАГОДАРЯ на г-жа Дикова и всички възпитатели в детската градина които се грижат за нашите деца.
|
![]() |
Чудесен спектакъв изнесен от нашите деца , подготвен от страхотния екип на ЦДГ "Слънце" Поздравления г-жо Дикова, заслужавате ги и вярвяйте имате уважението на толкова много родители за чиито деца сте се грижили през годините
|
![]() |
ДАНО ИМА ПОВЕЧЕ ДИРЕКТОРКИ КАТО Г-ЖА ДИКОВА!
|
![]() |
Страхотен концерт и поздравления за колектива на ЦДГ,Слънце" това е най-добрата детска градина в града.ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ!!!
![]() ![]() ![]() |
![]() |
Chestit iubilei!Dulbok poklon na g-ja Dikova i na kolektiva na CDG "Slunce" - strahotni ste!Viarvame i shte produljavame da viarvame,che ima dostoini,istinski i vseotdaini hora,kato Vas!Dumite moje bi sa izlishni - prepulnenata zala i atmosferata vutre kazaha mnogo poveche!Poklon,g-jo Dikova!
|
![]() |
POZDRAVLENIQ!
|
![]() |
залата препълнена и то с млади хора - това е все пак бъдещето на ботевград, чудесен спектакъл поздравления за екипа
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!