Юношите ни продължават след победа над Шумен с 5:0 и чакат следващия съперник

Локомотив (Пловдив) елиминира Чавдар (Етрополе) от турнира за Купата на България, побеждавайки с 2:0 като гост в завършилия преди около час и половина мач.
Още във втората минута "смърфовете" откриха резултата. След центриране от корнер и последвало разбъркване в пеналтерията, Михаил Венков се оказа най-съобразителен в наказателното поле и прати с глава топката в мрежата. В 35-ата минута и гредата спаси домакините от нов гол след удар на Златински.
След почивката надмощието на пловдивчани се запази и в 48-ата минута Венков от малък ъгъл за втори път нацели гредата.
В 76-ата минута всичко в Етрополе свърши, когато Даксон изведе отлично Сержиньо, а той се разписа за крайното 2:0 за Локомотив Пловдив.
Отборът при юношите на Чавдар Етрополе продължава напред в турнира за Купата на България. В 1/8-финален мач тимът се наложи с 5:0 над Шумен и чака следващия съперник.
На 26 ноември отборът ни ще играе последната си редовна среща от първенството за Б Западна група като домакин на Малеш Микрево.