"Нели Нешева работи много добре, но българите имат една много хубава поговорка – в кацата с мед е достатъчна една лъжичка катран, за да не може да се консумира медът". Това каза премиерът Бойко Борисов на пресконференция в Министерски съвет, по повод скандала около управителя на НЗОК.
„Повтарям още веднъж – работи много добре, но с едно действие, може да опорочиш всичко”, посочи министър-председателят.
"Понеже ръководството на НЗОК се избира от парламента, като председател на ГЕРБ, помолих Парламентарната група на партията да помолят Нели Нешева днес да си подаде оставката", каза още Бойко Борисов.
А Вие какво мислите по въпроса?
Източник: www.novini.bg
Посещения: 535
Дата: 17.02.2012, 15:04
Подобни новини
Коментари
добави коментар




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари