Така може да се определи равният резултат от вчерашния мач между Чавдар Етрополе и Бдин Видин, защото видинчани се отдалечават от първите два тима в класирането - Пирин ГД и Спортист Своге. Докато Чавдар запазва шестата си позиция.
Отборите на Чавдар Етрополе и Бдин Видин завършиха 1:1 в двубой от 18-ия кръг на Западната "Б" група. Така Бдин излезе напред в резултата в 33-ата минута.
Един интересен и динамичен мач, който се игра пред пълен стадион и на много добър терен на стадиона в Етропое.
Тодор Тимонов изпълни перфектно пряк свободен удар и прати топката в мрежата. До края на първата част Владислав Мирчев пропиля две чисти положения и пропусна да реши мача. Това се оказа фатално и в 46-ата минута Чавдар изравни  след самостоятелен пробив и с точно премерен  удар от бразилеца Диего Фераресо.
Заради контузия Цветан Зарев напусна принудително игрището, а двата жълти картона на Димитър Петков бяха „декорирани” в червено и беше изгонен от игрището, поради което гостите завършиха играта с 9 играча.
Бдин е с 32 точки и изостава на 3 от втория Спортист Своге. Чавдар Етрополе остава на 6-а позиция с 22 точки.
Източник: football24.bg