На 29 и 30 септември представителството на СБХ – Ботевград организира Арт форум, подобно на други представителства в страната. Местните художници Венетка Нитова, Димитринка Томова, Володя Казаков, Емил Димитров, Николай Георгиев и Владислав Иванов ще подредят свои картни на площад „Саранск” /между ОББ и Историческия музей/. Началният час на изложбата на открито е 9.30. Тя ще продължи до вечерта. На другия ден експозицията ще бъде подредена на същото място.
Ботевградските творци ще покажат нови произведения, които са създали през настоящата година.
Добавете и Вашето мнение сред останалите 10.
Източник: botevgrad.com
Посещения: 1924
Дата: 28.09.2012, 17:52
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
А Митко Евстатиев?
|
|
|
№1 ,той има по-важна работа-връща парите от пързалката
|
|
|
she mina da gi pokasam d**a i artinite
|
|
|
Точно такива изроди като #3 едно време са ги вкарвали в лагери! Няма да е лошо и сега да стане същото!
|
|
|
#5 Неграмотна свиня!
|
|
|
Това е общото м/у изложба и излагация!
|
|
|
Митко Евстатиев излага в "тронната" зала
|
|
|
БРАВО.СТРАХОТНА ИДЕЯ НА ХУДОЖНИЦИТЕ НИ./ХАРЕСВАМ/
|
|
|
kakvo ozna4ava tronna zala
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари