Отборът на Чавдар Етрополе победи с 3:1 Сливен в двубой от 7-ия кръг на "Б" група. Това беше седмо поредно поражение за Сливен от началото на сезона. В 22-ата минута Йордан Етов откри резултата за домакините.
В 62-ата минута Ивайло Чочев покачи на 2:0. В последните минути Сливен върна едно попадение - чрез Хюсеин Филипов в 82-ата минута.
Крайното 3:1 бе оформено от Почански в последната минута.
Спартак Плевен води уверено с три точки преднина пред Светкавица и пет пред Спартак Варна. В дъното на таблицата са Септември Симитли (3 т.) и Сливен (0 т.).
След този кръг Чавдар Етрополе e на 4-то място с 13 точки.
Така се сбъднаха думите на Петър Пенчев от преди мача, че предстоящото домакинство на Сливен е изключително важно за неговия тим. Според него, евентуалната победа срещу последния отбор в класирането ще позволи на тима да са намеси сред първите четири отбора, които се оформиха в челото на класирането след първите 6 кръга.
На 21.10.2012 Чавдар Етрополе ще гостува на  Видима Раковски.