От 1 юли т.г. е въведена забрана за транзитно преминаване на товарни автомобили над 12 тона от пътен възел Правец на АМ „Хемус” до пътен възел „Ботевград” на Е-79. Разпореждането е на Агенция „Пътна инфраструктура”, а целта - движението по пътя, който минава през селата Разлив и Трудовец да се облекчи. Това означава намаляване на шума и рисковете от пътни произшествия в селата, коментираха от пътна полиция.
Забраната обаче не се отнася за фирмите, регистрирани на територията на общините Ботевград и Правец, чиято дейност налага движението на тежки камиони по този маршрут.
Останалите фирми и граждани, на които се налага да превозват товари в този участък, трябва предварително да уведомят полицейското управление в Ботевград или Правец.
Забраниха движението на автомобили над 12 тона през селата Разлив и Трудовец
Добавете и Вашето мнение сред останалите 15.
Източник: botevgrad.com
Посещения: 1221
Дата: 08.07.2014, 12:45
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
над 12 тона общо камиона с товара ли или само товар 12 тона без тежеста на камиона?...щото един бордови без ремарке или самосвал без товар тежи поне 5-6 тона и това означава че само малки камиончета и бусове могат да се движат и какво става с бизнеса държавата се ебава в този случай и го унищожава до фалити...дееееба и скапана комунистическа държава деееба
|
|
|
От такива ебачи ксто тебе, които не знаят, че има магистрала, страдат жителите на двете споменати села.
|
|
|
евалла, ашколсун!
|
|
|
Нещо Европейско да ни се случи наистина,от влизането ни в Е.С.
|
|
|
#2, ти си идиот! Празната ти тиква може ли да проумее откъде ще мине ТИР до Граммер - село Трудовец /ПРИМЕРНО/ и обратно, ако СЛУЧАЙНО е собственост на фирма, която, ПРЕДСТАВИ СИ, не е регистрирана във ФЕОДАЛНИТЕ имения Ботевград и Правец?
|
|
|
#5.Ако можеше и да четеш,щеше да разбереш,че става въпрос за ТРАНЗИТНОТО преминаване.
|
|
|
Абе, дебил #6, ти какво се опитваш да ни убедиш? Че ТИР-овете ще слязат от магистралата край село Правец, ще минат през циганските села Разлив, Трудовец и Ботевград, а после - за София през непроходимите дори за танкове "проходи" Витиня и Арабаконак? Само и само да създадат дискомфорт и проблеми на малоумните селяни? Идиот!
|
|
|
Сава,вече съвсем отпра.
|
|
|
Оставете #7.Той е толкова нещастен,че е готов да го псуват,само да го забелязват,че е жив.Ако,неговото е живот.
|
|
|
еми тогава да си пие хаочето и да си ляга.
|
|
|
vie ste ludi vsi4kite tova e izmisleno po nqkakva cel.da li za da se vzimat ru6vetiti ot 4ingetata ili nqkakva oblaga na drugite bokluci.
|
|
|
е това вече е на цигански то си личи как е написано.
|
|
|
T*****R #7
|
|
|
Абе дебил #7, ако прочетеш отново статията , може и да ти просветне, че става въпрос за транзитно преминаващите, които не са никак малко, по направлението от пътен възел Правец през Трудовец за Враца и Видин и гонят скъсяване на пътя, за сметка на живота и здравето на хората живеещи в тези населени места!
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари