Силен гръм разтърси ЖК „Васил Левски” около 1.30 часа през изминалата нощ. Включиха се алармите на автомобилите. Хора от блоковете излязоха по терасите. Дим се носеше около прозорците на апартамента, в който живее управителят на куриерска фирма „Еконт” в Ботевград – Васил Василев. Жилището се намира на първия етаж. Стъклата на прозорците бяха изпочупени от възникналия взрив. Това разказаха живеещи в съседните блокове. Хората са обезпокоени от случилото се и се притесняват да не се повтори, защото някой може да пострада.
В момента на взрива в апартамента не е имало хора.
Засега полицията в Ботевград не предоставя официална информация по случая.
Както Ви информирахме, на 5 август, след поредния взрив в близост до офиса на „Еконт” на ул. „Свобода” в Ботевград, Василев напусна града заедно със семейството си. Атаките срещу него продължават повече от два месеца, досега заподозрян извършител няма.
Силен гръм разтърси ЖК „Васил Левски” през изминалата нощ
Добавете и Вашето мнение сред останалите 96.
Източник: botevgrad.com
Посещения: 17597
Дата: 29.08.2015, 14:09
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
К.12, майтапят се с теб. Свали си информацията на флашки и сетне изтриване и преформатиране на диска. Има специфични антивирусни програми от лабораторията на Касперски - нищо няма да остане. Вярно 3-4 дни врътня, но сетне спокойно ще си работиш с Уиндоус 7 или 8. И за какво ти е било да ползващ Уиндоус 10? Ако четеш малко повечко или поне отвреме навреме форуми по ОС щеше да се отървеш навреме от тази нова ОС.
|
|
|
ДЕБЕЛАТА БЕРТА ВСЕ ОЩЕ НЕ СЕ Е ВЗЕЛА У РЪЦЕ. ДАВАЙ БЕРТА
|
|
|
VASKO PARATA E V ETROPOLE SKRIT
|
|
|
Цигански не четем!
|
|
|
#25 прибирай си децата ... макар , че това за мен не са деца ,това са бавно развиващи се тъпири . Един ден ще са безскрупулни престъпници и за тях ще се пишат статии. ВЪЗПИТАНИЕ МУ Е МАЙКАТА и отделено време, не да ги захвърлите и да не ги търсите по цял ден и вечер преди да ви се до спи да ги приберете - това да не е стадо !!!!!!!
|
|
|
Avatar
Може би г-Н Пенчев и г-н Събев е крайно време да се замислят за войната която се води за офиси на Еконт |
|
|
То едно такова гoвно, дето се правеше на петел с много перушина, му отсякоха зелката на дръвника в центъра на Амстердам преди 12 години...
|
|
|
Как го няма Петела бе,днес беше на бензиностанцията на Цеки с една Щкода Октавия
|
|
|
ДЕБЕЛАТА БЕРТА ПРЪДНА И ИЗПОЧУПИ ВСИЧКО
|
|
|
#45 Guest
Абе що ти не е**м майката,на всяка тема пишеш едно и също Като не четеш цигански кво правиш тук бе малоумнико |
|
|
Тя Полицията не иска да се справи с денонощната циганска "музика" на някакви си въшливи мангали, та вие за разкриване на бомбени заплахи питате.
|
|
|
52,бомбена заплаха е едно, а взрив е друго.
|
|
|
Абе за каква полиция говорите в този град ? Това са кафеджии на Лукойла
|
|
|
Ma koia e taq debela berta be ndkoi kuhar ne spira da govori za neq,kaji sega koia e taq debela berta koiato te e obsebila????
|
|
|
I az iskam da znam
|
|
|
ПАК САМО ПЕРУШ И ЛИСИЦАТА ОТНОВО Е ИЗБЯГАЛА.
|
|
|
znaem za toaletnata petel znae6
|
|
|
Цигански не четем!
|
|
|
Vasko si e ubavec si e
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари