МЪЖЕТЕ С ПОБЕДА В ПОСЛЕДНАТА СРЕЩА ОТ РЕДОВНИЯ СЕЗОН В А-НВГ

Мъжкият отбор се поздрави с категорична победа в последната си среща от редовния сезон на АНВГ.  Момчетата от Етрополе надиграха като гости състава на Ерма-Трън с 3:1 гейма и с това затвърдиха второ място в групата,което ги изпраща на плейофи за влизане във Висшата лига срещу отбора на Берое -Стара Загора. Първата среща между двата тима ще се проведе на 05.03.2018 г. от 14.00 ч. в Стара Загора. Следващата седмица на 10.03.2018 г. от 15.00 ч. в спортна зала Чавдар в град Етрополе ще се проведе втората среща между двата тима.

7.Люлин София 12 т.
Юношите старша възраст изиграха финалния турнир на група Б в град Ихтиман,за участие се бяха класирали отборите на домакините от Ботев,Благоевград,СУ-София и Етрополе.В първата среща момчетата от Етрополе загубиха от Благоевград с 3:1,следващата спечелиха със същият резултат срещу Ихтиман.За съжаление в решаващата среща етрополци не успяха да победят отбора от София и загубиха доста драматично с 3:2 гейма.