В днешния междинен 3 кръг на Югозападната трета лига футболистите на Балкан загубиха гостуването си на Хебър Пазарджик с 3-1,  въпреки че първи отбелязаха гол. Негов автор бе Кристиян Кръстев в 34-та минута.

В 41-та минута обаче балканци извършиха нарушение в наказателното поле и домакините изравниха  чрез Руслан Иванов. В самото начало на второто полувреме Хебър поведе с 2-1 с попадение на Цветелин Тонев. По-късно реферът даде втора дузпа за домакитине и отново точен от бялата точка бе Руслан Иванов, който оформи крайното 3-1 за Хебър.

Тази събота - 25 август, в среща от 4 кръг Балкан ще бъде домакин на Рилски спортист Самоков. Мачът е от 18.00 ч. на стадион "Христо Ботев".

Другите резултати от днес: Оборище Панагюрище - Беласица 1-0, Банско - Септември Симитли 2-0, Чавдар Етрополе - Германея 7-0, Ботев Ихтиман - Сл. герой 2-1, Велбъжд - Спортист Своге 1-1, Надежда Доброславци - Миньор Перник 1-1, Вихрен - Пирин Разлог 1-3, Марек - Рилски спортист 0-1