Футболният отбор на Балкан направи втора грешна стъпка в първенството на Югозападната трета лига. Днес в среща от 24 кръг той загуби при гостуването си на ОФК Костинброд с 1-0.

Това е сухата информация за мача. Според хора от  ръководството на ФК Балкан за това са допринесли и редица фактори, най-вече ръководенето на мача. Според тяхното мение  то е било тенденциозно - с доста жълти картони за играчи на Балкан, с пресилен червен картон на Павел Петков в 57-та минута, и много чести спирания на играта.

Единственото попадение домакините вкараха в самия край на първото полувреме, възползвайки се от връщане на топката от защитник на Балкан.

Утеха донякъде е и загубата на Беласица Петрич като гост на Сливнишки герой с 1-0. Друг интересен резултат е този в Доброславци, където домакините от Надежда, които миналия кръг взеха точка в Ботевград при равенството 2-2, победиха Витоша Бистрица с 3-0.