На 22-ри септември „Чавдар“ Етрополе гостува на „Септември“ Симитли в мач от 10-ти кръг на Югозападната Трета лига. Етрополци допуснаха загуба с 2:4 в битката. Домакините влязоха по-добре в мача и поведоха с гол на Росен Петров.

След половин час игра вратарят на „Чавдар“ Слави Петров получи червен картон за грубо нарушение извън наказателното поле. В последната минута на полувремето етропорци пропуснаха две много чисти положения. В началото на втората част Симеон Димитров направи 2:0. Влезлият като резерва Илиян Йорданов върна един гол за „Чавдар“. Две резерви записаха голове пък за домакините от Симитли. До края разликата можеше да стане и по-осезаема, но гредата спаси отборът от Етрополе, който от своя страна вкара и втори гол благодарение на капитана Николай Ботев.