Мъжкият отбор на ВК "Етрополе" загуби своето гостуване на Звездец-Горна Малина с 3:0 гейма.
Резултатът едва ли би бил същият, ако още в самото начало при резултат 1:1, капитанът на етрополци Ваньо Василев не бе получил доста тежка контузия, която го извади от игра до края на срещата. По-лошото в случая е, че Василев едва ли ще успее да вземе участие в есенния дял на първенството.
Отборът ще направи нужните корекции и ще излезе мобилизиран за следващите срещи. Важното в случая е капитанът да се оправи, защото мачовете пред него тепърва предстоят.
В другата среща от нашата група Козлодуй спечели гостуването си в Пирдоп с 3:0 гейма, а отборът от Белоградчик почиваше.
В следващия кръг почивката се пада на Етрополе, а на 16.11.2013 г. приемаме отбора на Козлодуй.
Текст: Васил Василев На снимката: модерната спортна база в Горна Малина