Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Информация за потребителя - STIVBOT
Потребителско име:STIVBOT
Име:Господин Стойчо Ботков
Статус:потребител / активен
Възраст:72 години
Регистриран на:08.01.09, 10:01 (преди 17 години)
Брой коментари в Новини:3196
Последна промяна:20.05.24, 07:41 (преди 2 години)


Последните коментари в новини:


#3 Guest.

Умират паникьорите и невежите,и получилите неадекватно лечение в болнично заведение - без значение дали си боцнал буламача наричан претенциозно "ваксина"...А който желае- може да си имплантира фунийка на подходящо място и сам да си налива от резервна тубичка,на която ще има надпис: "Супер бустер ", "Ултра бустер ", "Още по-по-най бустер " и т.н.....

А на всички които се колебаят за боцкането -добрите чичковци от СЗО ще дадат хапченца -1,2,3,- 4,5,6,или 7,8,9....свободна воля-всеки може да избира! А "загрижените " БГ управляващи даже вече са го договорирани - нищо чудно и предплатили....с парите на всички включително и на тези, които не и няма да ползват нито "ваксини", нито "вълшебно" хапче-Искат само, ако се наложи да ползват качествено лечение от добросъвестни лекари! А не от такива забравили Хипократовата клетва и -лекуващи по план"СПУСНАТ ОТ ГОРЕ"-т.е поклонници само и единствено на"Златният телец" И ако по ниските нива това се случва по-рядко, и то само на определени фактори,защото те- дефакто изпълняват- На по високите нива го изпълняват защото получават! Ил'не е тъй?

#24 Guest- Да- това е д-р Румен Стойчев- освен, че е един от най- добрите хомеопати, това е един изключително ерудиран и с достойнство човек!

Rumen Stoychev:
Хомеопатията дава шанс на света
да опази добрата стара медицина
от здравеопазването на ХХI век

Това беше за ВАС!
А за моите "доброжелатели и смели" анонимчовци е това:

"А защо гледаш сламката в окото на брата си, пък гредата в своето око не усещаш?" Матей 7:3
Лука 6:41-43
Българска Библия
Лицемерецо! първо извадиш гредата от своето око, и тогава ще видиш ясно, за да извадиш съчицата, която е в братовото ти око.

Дами и господа,горната статия е написана от:
д-р Rumen Stoychev-един от най добрите хомеопати в България!

А от мен е само това:

КОЙТО ИМА УШИ- ЩЕ ЧУЕ!
КОЙТО ИМА ОЧИ-ЩЕ ВИДИ!
КОЙТО ИМА УМ-ЩЕ РАЗБЕРЕ!-

На останалите приятна разходка в дебрите на: "Невежеството е най-меката възглавница, на която човек може да облегне главата си"
Мишел дьо Монтен

#15 Guest, САМО СЕГА,СПЕЦИАЛНО ЗА ВАС:
продължение:
11 януари 2022.
6761 нови „случаи“. 1646 от тях – ваксинирани.
„Учените“ вече казаха, че е нормално да се ваксинираш и да се заразиш. (Баси нормалното, баси и учените.) Поне няма да влезеш в болницата.
За 134 от тези 1646 ваксинирани и положителни това правило не е сработило и те са приети в болница.
Е, „учените“ вече казаха, че е нормално да се ваксинираш и да влезеш в болница, но поне няма да умреш.
За 6 човека от тези 134 ваксинирани, които не избегнаха болницата, това правило не е сработило и те са починали.
Мир на праха им!
И някъде в този момент осъзнавам, че няма как утре да измислят 10000 положителни.
Защото колкото повече положителни, толкова повече расте процентът
* на заболелите, които не би трябвало да заболяват, защото са ваксинирани;
* на приетите в болница, които не би трябвало да стигат до болница, защото са ваксинирани и не би трябвало да боледуват тежко;
* на починалите, които не би трябвало да умират, защото са ваксинирани и не би трябвало дори да стигат до болница, защото са ваксинирани и би трябвало да боледуват леко.
Колкото повече са новите положителни „случаи“,
* толкова повече ще нараства процентът на приетите в болница ваксинирани хора;
* толкова повече ще нараства процентът на привежданите в интензивно отделение приети в болница ваксинирани хора;
* толкова повече ще нараства процентът на починалите ваксинирани хора.
„Танцуващите с проценти“ не могат да си позволят да преминат тази граница.
Което означава, че не могат да си позволят да надуват броя на новите случаи отвъд сакралното число 10000.
А при четирицифрено число на новите случаи не могат да обяснят защо са тръгнали на държавен преврат.
Техният проблем е, че ако числото отиде над 10000, ще бъдат разконспирирани и ще гризнат дървото.
Но ако числото е под 10000, ще гризнат дървото.
Дали ми дреме за техните проблеми?
Днес прегазих с колата едно листо. Повече ме е грижа за него, отколкото за тях.
Но ако съм прав, те така или иначе ще гризнат дървото.
Някой трябва да го подготви. Дървото. Което ще гризнат.
Дами и господа, беше ми приятно. Извинете ме, но имам работа сега.
Ще подготвям едно дърво.
За гризване.
Май вече няма за кога да отлагам.https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271746400_10228858567431298_9112108431295275868_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OgWQPe-YHmkAX92Kt7H&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=00_AT9N_6WafMg-EUQ98rxVPdRvRXn60MuNPxqIfDXPqr95KA&oe=61E37818