„Да стигнеш до Рим и да не видиш папата…”
Така заклет фен на нашия тим обобщи крайния резултат от срещата на нашите юноши срещу отбора на Левски София в Правец.
И наистина има за какво да се ядосват и феновете, и футболистите ни след равния резултат 1:1, при 1:0 за Чавдар през първото полувреме.
Да си пълен титуляр на играта през по-голяма част от мача, да нямаш нито един удар в собствената си врата, да водиш на полувремето и да не стигнеш до победата, си е направо карък и половина.
Авторът на гола за нашите юноши е Христо Крачанов. Вкараният през второто полувреме гол от Балджийски за Левски за 1:1 остана до края на мача.
Следващата ни среща е в Самоков срещу Рилски спортист.
„Ако бяхме играли в Етрополе, щяхме да ги бием. С нищо не ни превъзхождат, но чуждата обстановка смущава - довърши репликата си споменатият в началото фен на Чавдар Етрополе. – Още повече, че и Христо Стоичков беше на мача.”