Футболният отбор на Балкан постигна второ равенство като гост в първенството на Западната Б група. След като миналия петък изпусна победата във Видин, завършвайки 0-0 в отложен мач от първия кръг, днес в среща от седмия направи 2-2 срещу Белите орли.

Зелено-белите повеждаха на два пъти в резултата. Той бе открит от Иван Редовски в 22-та минута и нашите се оттеглиха на почивка при 1-0 в тяхна полза. В средата на второто полувреме обаче грешка на вратаря Мартин итев позволи на домакините да изравнят чрез Владимир Василев в 67-та мин.

Осем минути преди края на мача Иван Редовски вкара с глава втория си гол в мача и изведе Балкан напред. Почти веднага обаче Белите орли изравниха - след изпълнен фаул малко след центъра Цветан Петров протегна крак като при шпагат и мушна топката покрай Митев.