Отборът на Банско разби Белите с 4:1 в двубой от дебютния кръг в Западната "Б" група. Тимът от курортния град нямаше проблеми и заслужено се поздрави с победата. Веселин Стойков откри резултата в 12-ата минута. Малко по-късно Харлов израви за "орлите". До края на първата част Павлов и Якимов се разписаха за Банско и двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 3:1. През втората част Раев  оформи крайното 4:1.

"Банско" е съперник на "Балкан" във втория кръг на Западната Б група. Мачът е в събота, 15 август в Ботевград от 18.00 ч.

Банско: Аршинков, Петков, Якимов/80-Стоянов/, Павлов, Стойков/Гълъбов-70/, Динков, Топузов, Крушовски/к/,
Шопов/54-Раев/, Бойчев, Миленов

Белите орли: Михайлов, Иванов, Хърков, Паликрушев, Григоров, Д.Иванов, Петков, Тодоров, Петров, Василев/к/, Христов