С гол на резервата Мишел Платини в 61-та минута ЦСКА поведе с 1:0 на Фулъм в мач от първия кръг на груповата фаза в Лига Европа. Бразилецът получи пас от друга резерва - Маркиньос, овладя майсторски с гърди и с шут от границата на наказателното поле разстреля Стокдейъл.

Само четири минути по-късно обаче след груба грешка на Караджов, Камара изравни. Вратарят на ЦСКА реши да пресече дълго подаване на англичаните извън наказателното поле въпреки че Иван Иванов бе до нападателя на Фулъм, но не прецени добре топката и увисна, което позволи на Камара да вкара за 1:1.

ЦСКА - ФУЛЪМ 1:1

1:0 Платини 61
1:1 Камара 65

ЦСКА: Караджов, Минев, Котев, Ив.Иванов, К.Стоянов, Янчев, Морозс (46-Маркиньос), К.Янев, Тодоров, Делев, Ив.Стоянов (55-Платини)

ФУЛЪМ: Стокдейъл, Пентсил, Смалинг, Байърд, Кели, Дейвис, Грийнинг, Рийзе, Гера, Невланд, Камара

СТАДИОН: "Васил Левски" - 35 000 зрители