ЦСКА спечели титлата при децата, родени след 1995 година. На финала, игран на стадион "Христо Ботев" във Враца, възпитаниците на старши треньора Ангел Калбуров победиха с 2:1 Чавдар (Етрополе).
На много тежък терен пред близо 400 зрители столичани поведоха в резултата още във 2-ата минута с гол на Павел Янев, който се разписка с глава след изпълнение на ъглов удар. В 15-ата минута Янев вкара втори гол за ЦСКА, пращайки топката във вратата на Чавдар с плътен диагонален удар. Само 12 минути по-късно отборът от Етрополе намали изоставането си. Анжело Йорданов беше изведен на чиста позиция и вкара единствения гол за Чавдар в мача.
През втората част етрополци опитаха да стигнат до равенството, но пропуснаха няколко изгодни положения.
В 62-ата минута директен червен картон заради груба игра получи Божидар Чорбаджийски от ЦСКА.