нападател Димитър Бербатов вкара гол с феноменално изпълнение на странична ножица при успеха с 3:0 на неговия Манчестър Юнайтед срещу Уест Хамна "Олд Трафорд". Бербо засече от въздуха центриране на Луиш Карлуш Нани и отблизо опъна мрежата наРобърт Грийн за крайното 3:0 в полза на "червените дяволи".

Преди това Уейн Руни  бе прекъснал головата си суша от дузпа, отсъдена за скандално падане на Райън гигс в наказателното поле в 33-ата минута. Направилият също добър мач за домакините Нани пък се разписа за 2:0 в 50-ата минута след прекрасен самостоятелен пробив, преминавайки покрай няколко защитници на гостите, след като получи топката от Уейн Рууни.

По този начин Бербатов вече има три гола в четирите си мача от началото на сезона, а неговият отбор се изкачи до второто място в класирането, редом с Арсенал с актив от по 7 точки.