МЪЖЕТЕ ПОБЕДИХА КОЗЛОДУЙ С 3:0
На 27.11.2010 г., събота, в Етрополе се изигра последната среща от есенния полусезон от първенството на А-елитна волейболна група мъже.
Етрополци не срещнаха сериозна съпротива от гостуващия тим на Козлодуй и го победиха с 3:0. В отделните геймове 25:12, 25:8 и 25:13. След като спечелиха първия гейм по категоричен начин, през втория и третия в игра влязоха юношите на клуба. Те също демонстрираха добра игра и закономерно победиха в оставащите геймове.
В другата среща от нашата група отборът на Белоградчик отстъпи у дома от отбора на Ябланица също с 3:0 гейма.

ЮНОШИТЕ ЗАВЪРШИХА С ПОБЕДА ЕСЕННИЯ ПОЛУСЕЗОН
В неделя в спортна зала "Чавдар" се състоя четвъртият кръг от първенството при юношите-старша възраст.
В един доста драматичен мач момчетата от Етрополе успяха да излязат крайни победители. След като поведоха с 2:0 гейма, съответно с 25:12 и 25:15 срещу коравия тим на Монтана, етрополци си помислиха, че вече са спечелили мача. Последва отпускане, което им костваше следващите два гейма на 22 и 15.
В тайбрека състезателите от Етрополе се мобилизираха и след чудесни спасявания в защита от либерото на отбора Стоян Стаменов го затвориха  на 12, като с това грабнаха и победата с 3:2.
Текст и снимки: Васил Василев