Утре е първата среща от 17 кръг на Националната баскетболна лига. В нея Балкан ще бъде домакин на Рилски спортист. Началният час на мача е 18.00.

След двете последователни победи като гост над Ямбол и Черноморец зелените ще търсят втори успех над самоковския тим този сезон. В първия мач те се наложиха в Ботевград със 73-61. При  гостуването си загубиха в Арена Самоков с 95-74 след равно първо полувреме и без контузилия се в края на втората част техен капитан Йордан Бозов.

Както е известно, Бозов няма да играе и утре. Под въпрос е и участието на Станимир Маринов, дали ще играе ще стане ясно утре.

Съдийската тройка за утрешния мач Номер 66 от НБЛ е в състав: Марин Механджиев, Владимир Цеков и Златин Караниколов.

Снимка: Цветелин Кръстев