ЦСКА изигра отличен първи мач в Испания и съвсем заслужено победи лидера в полското първенство Висла Краков с 2:0. Попаденията отбелязаха Георги Илиев в 52-та и Удоджи в 86-та минути.
Армейците бяха по-добрият тим през цялата среща, но пропуски на Георги Илиев и Йордан Юруков попречиха на възпитаниците на Стойчо Младенов да поведат в резултата още през първата част.

Все пак ЦСКА стигна сравнително бързо до гол, когато седем минути след подновяването на играта, влезлият като резерва - Гарсес спечели нарушение около дъгата пред вратата на Висла, което бе превърнато в гол след страховит удар на Илиев.

След попадението червените се поуспокоиха, което бе използвано от поляците и те на свой ред създадоха една две опасности, с които при повече късмет можеха да изравнят. Това не само, че не се случи, но в 86-та минута Удоджи вкара втори гол за ЦСКА. Той бе изведен сам срещу полския вратар. Успя да го преодолее с брилянтен финт и подпечата първата победа на своя отбор за новата година.

През този сезон Висла няма загуба в първенството, като има 15 победи и 2 равенства след 17 кръга с актив от 47 точки и води с цели 10 пред вторият Легия Варшава.

ЦСКА - ВИСЛА КРАКОВ 2:0