Турски футболист бил съпругата си в продължение на пет часа, информират днес турските медии, позовавайки се на разказ на самата жена.

Всички турски вестници поместват днес разказа на Айше Йоздемир, победителка в конкурс за красота в Белгия през 2010 г., която е омъжена за футболиста от Кайзериспор Йондер Тураджъ.

Красавицата разказва как се запознала с футболиста, която я открил в социалната мрежа "Фейсбук", след като я видял по телевизията при свое посещение в Белгия.

Още на втората среща Туранджъ й предложил брак, който двамата сключили на 30 март. Проблемите обаче започнали още в младоженския период.

Под въздействието на алкохола Тураджъ не пестял юмруци и ритници по своята съпруга. Веднъж жената яла бой в продължение на пет часа заради ревността на мъжа си.

"Би ме от 6 ч. до 11 ч. сутринта", разказва носителката на титла за красота, цитирана от вестник "Миллиет".