Размисли преди мача в "7 дни спорт":
За първа победа от един месец насам ще излезе Чавдар срещу софийския Академик, от който загуби мача в третия кръг на тазгодишното първенство с 0:1. Срещата е от отложения 12-и кръг.
Досега двата отбора са изиграли общо седем официални мача, в които етрополци имат 4 победи, 2 равенства и 1 загуба.
Невероятен карък преследва етрополския отбор напоследък, който за последно спечели на 28 октомври срещу Септември Симитли с 1:0 и оттогава има две равенства и още толкова загуби. Особено болезнен бе последният неуспех срещу опашка-ря Малеш с 0:2 и всички в лагера на домакините чакат да се реваншират пред собствена публика. В състава няма кадрови проблеми и треньорското ръководство ще може да разчита на всички титуляри. Срещата е днес от 14 ч.
Истината:
Отборът на Чавдар Етрополе се наложи днес с 2:0 над Академик София в последния мач от двете "Б" групи за 2011 година. Така тимът на Спас Джевизов приключи полусезона на 5-о място с актив от 18 точки. Академик остава на 8-а позиция с 15 пункта.
И двете попадения за Чавдар паднаха през първото полувреме и техен автор стана Томи Костадинов.
Юношата на ЦСКА откри резултата в 20-ата минута. В 43-ата отново той удвои и сложи точка на спора.