Отборът на Пирин Гоце Делчев се наложи с 2:0 като домакин на Чавдар Етрополе и продължава да крачи към "А" група. Неврокопчани стигнаха без проблеми до успеха, като и двете попадения паднаха през първата част. В 12-ата минута Петър Лазаров откри резултата. Той получи отличен пас от Зафир Катунчев и не сгреши - 1:0. До края на първата част домакините, подкрепяни от близо 2000 души на Градския стадион в Гоце Делчев, стигнаха и до втори гол. Негов автор стана Николай Димиров, който засече една отбита от защитата на домакините топка.
През втората част неврокопчани се групираха добре и не позволиха на своя съперник да се върне в мача.
10 Чавдар (БС) 0 т. 14:26
На 24 март т.г.Чавдар (Етр) посреща като домакин   Бдин (Видин), след което ще се тегли отново жребия за мачовете в Б група до края на сезона.
Източник: football24.bg