Отборът на Фени Индъстри, в който играе Иван Лилов, победи като домакин МЗТ Аеродром Скопие с 84-65 във втория мач от финалната серия. Резултатът стана 2-1 за МЗТ, а следващата среща е в неделя в Скопие.

Мачът в Кавадарци продължи с повече от един час от обикновеното. Причината бе инцидентът в петата минута на срещата, когато треньорът на МЗТ Александър Тодоров бе ударен с пластмасова бутилка и се наложи да му бъде оказана медицинска помощ. Бутилката долетяла  от сектора, намиращ се зад отбора на МЗТ, след което органите на реда го опразнили принудително.

До инцидента резултатът бе 10-9 , но само  за пет минути авансът на домакините вече бе 13 точки. И след това  Фени продължи да трупа преднина  спечелиха мача с убедителния резултат 84-65. Най-резултатен с 23 точки бе Дарко Соколов, Иван Лилов завърши с 6 точки. За МЗТ Тодор Гечевски завърши с дабъл-дабъл от 24 точки и 10 борби, а Георги Чековски е с 8 точки и 10 борби.