Цветослав Маринов от отбора Балкан спечели бронзов медал с отбора на Шампион 2006 на първенството за момчета до 14 години, което се проведе в Пловдив.  Цветослав (с номер 14) е с най-висок коефициент от момчетата на Шампион във всички мачове. В общата класация той е в Топ 5 по асистенции и отнети топки средно на мач.

Двете 14-годишни формации на Балкан - момичетата и момчетата, не се класираха за финалните турнири по баскетбол за тази възраст. Според регламента всеки отбор-финалист има право да вземе един състезател от друг клуб.

Два клуба се възползваха от това, привлякоха баскетболисти от Балкан и не сгрешиха. Първи стори това Рилски спортист, който привлече Клаудия Пенкова. Самоковки станаха вицешампионки, а Клаудия оглави класацията за най-много отнети топки.